• 1000 etageejendomme renoveret
     
    Igennem årene har PNP-BYG A/S i hoved/total - eller fagentreprise renoveret mere end 1000 ejendomme for:
     
    Bygherrerådgivere
    Boligselskaber
    Ejer- og andelsforeninger
    Administrationsselskaber
    Offentlige bygherre
  • Mere end 15.000 vinduer årligt
     
    PNP-BYG udskifter mere end 15.000 vinduer og døre om året foruden renoveringsopgaver som facade- og tagrenoveringer samt etablering af tagboliger.
  • Information er vigtig
     
    PNP-BYG's "Orientering til beboerne" og "kvalitetsstyringshåndbog" er formuleret på grundlag af mange års erfaring, hvor vi i alle årene har specialiseret os i bygningrenovering.

Alle referencer

 

København V
Absalonsgade 21 B
Absalonsgade 41
Anker Heegaardsgade 2
Arkonagade 1-5

A/B Biensbo
Dybbølsgade 33-35 m.fl
Dybbølsgade 57-59 / Sankelmarksgade 1
Dybbølsgade 61 / Enghave Plads / Sankelmarksgade 2-6
Ejderstedgade 18 m.fl, AAB
Eskildsgade 24-26
Eskildsgade 66, Halmtorvet
Flensborggade 10
Frederiksstadsgade 11-13

Gl. Ladegaard: Åboulevarden 7-13/Julius Thomsensgade 16-22, Herman Triers Plads 2-6, Kleinsgade 2

AB Gammeltoftsgade 1

Gasværksvej 4-6 A og B

E/F Godsbanegade/Ingerslevgade

Haderslevsgade 5
Hedebygade 5-7
Hotel Aveny, Åboulevarden
Ingerslevsgade 192-196
Istedgade 73-75
Istedgade 97-99 / Oehlenschlægergade
A/B Jægerhuset, Sdr. Boulevard 110, Enghavevej 71
Kingosgade 7
A/B Lyrskov: Lyrskovgade 8-38 / Vesterfælledvej 17-21

Mitchellsgade 21-23/Stoltenbergsgade 9
Mysundegade 2-4
Mysundegade 6-8-10
Mysundegade15-19
Ny Carlsbergvej 24
Oehlenschlægergade 24
Oehlenschlægergade 35
Oehlenschlægergade 20
Oehlenschlægergade 38-38A

A/B Oehlensted
Sankelmarksgade 8 - 12
Sdr. Boulevard 67-71 / Asger Rygsgade
Sdr. Boulevard 34-36
Sommerstedgade 9A+B

Saxogade 8

A/B Valdemarsgade 18-20

A/B Valdemarsgade 21
A/B Valdemarsgade 41-43
A/B Nansensgården, Ved Vesterport 6
A/B Veda: Vesterbrogade 63 / Dannebrogsgade 2A-2C
Vesterbrogade 131-135 / Amerikavej
Vesterbrogade 141/Vesterfælledvej 1 A - C
Vesterbrogade 106B / Kingosgade 2
Vesterbrogade 114-116

 

København K
Adelgade 17-19
Amagertorv 31
A/B Bartholinsgade 15
E/F Bartholomæusgården
Borgergade 30 – 42 / Hindegade 11
Borgergade 130
Cord Adlersgade 5-7
Dantes Plads 3
E/F Vimmelskaftet 39-41
Esplanaden 5-5A / Bornholmsgade 2-2A
Flensborgvej 10
Fredericiagade 47
Frederiksberggade 6
Frederiksborggade 26, 5. sal
Frederiksborggade 26, 26A og 26B
Hammerensgade 6 (bygning nr. 753)
Hovedvagtsgade 8 / Ny Østergade 8
Kalvebod Brygge 20 m.fl
Kongegården: Dr. Tværgade 46-54 / Adelgade
A/B Kongsborg: Flensborggade 30 / Kongshøjgade 1
Købmagergade
Lille Kirkestræde 3
Linnegade 14, 2 tv - Linnegade 14, 3 th
Nansensgade 54
Nyhavn 4 / Heibergsgade 18
Ny Kongensgade 21 m.fl.

A/B Nørre Søgade 27-27A

Nørre Voldgade 50
Nørre Voldgade 68, PFA
Ole Suhrsgade 18
Overgaden Oven Vandet 48 A-D (Krudttønden)
A/B Rømershus, Rømersgade 20 / Frederiksborggade
Rolighedsvej
Rådhusstræde
Schacksgade 12
Sct. Annægade 32 - 36

Skt. Gertruds Stræde 3
St. Kannikestræde/Ll. Kannikestræde, KFUK & KFUM
Store Kongensgade 110A
Sølvgade
Texacohuset, Borgergade 13
A/B Turesensgade 5-7
Asylselskabet Frederik D. VI´s Asyl, Skt. Peder stræde nr. 12
Valkendorfsgade 5
Vendersgade 6, st.th

 

Frederiksberg
Bag Søndermarken 13-23
E/F Bakkegårds Alle 9-11
Bakkegårds Allé 10-12
A/B Bentzonshus: Bentzonsvej 13-15
Bentzonsvej 17-19
Boldparken: Peter Bangsvej v K.B Hallen juni 93

Broagerhus

Bülowsvej 18 B

Den Sønderjyske By
Dr. Abildgårds Alle 8 m.fl.
A/B Dr. Abildgårds Alle 9-11
Duevej 108-120
Engtoftevej 7 / Carl Bernhardsvej
Falkoner Alle 38 / Chr. Richardtsvej 2-4
Falkoner Alle 52
E/F Finsensvej 41/Dalgas Boulevard 87 - 91
Forchhammersvej 25-29
Forhåbningsholms Alle 14 maj 93
Fr. Berg Alle 52-54 m.fl.
Frederiksberg Bredegade
Frederiksberg Søpark - Sveasvej 8-10
Frederiksberg Søpark – Vodroffsvej 12
Frederiksberg Søpark – Vodroffsvej 16

E/F Frederiks Have

Frederiksvej 29
Frederiksvej 26-28
Frederiksvej 5-11
Frøbels Allé 8-10 / Finsensvej 43 A-B
Gl. Kongevej 101, 101A og 101 B
Gl. Kongevej 153 / Edisonsvej
Gl. Kongevej 157 - 159
Godthåbsvej 16, 16 A og B
Godthåbsvej 10 m.fl. jan 93
Godthåbsvej 12 m.fl. maj 93
Godthåbsvej 26 m.fl.
Godthåbsvej 71 / Guldborgvej 41
Guldborgvej 6-10
Guldborgvej 4-6
A/B Guldborgvej 12-14
Guldborgvej 16-18 / Falstervej 7
H.C. Ørstedsvej / Kastanievej 19
H.C. Ørstedsvej 18
H.C. Ørstedsvej 42 / Forchammersvej 28
Helgesvej 21
Hollændervej 19
Howitzvej 29, Hospitalsvej 2
A/B Howitzvej 63-65
Johnstrup Alle
A/B J.M. Thielesvej 11 – 17
Karnapper, Ndr. Fasanvej 250 - 252
La Coursvej 4
La Coursvej 6 / Beringsvej 7
Lauritz Sørensens Vej 3-13
AB Langelandsvej 2 / Nyelandsvej 40
L.I. Brandesvej 1-3
L.I. Brandes Alle 5-7
Lindevangsvej 5
Lollandsvej 41
Lollandsvej 27-29
Lykkesholms Alle 9
Lyøvej 1-3
Madvigs Alle 15
Mathildevej 3
Ndr. Fasanvej 102-104
A/B Ndr. Fasanvej 150-152
A/B Fasanen, Ndr. Fasanvej 157 m.fl
N. J. Fjords Alle 5
Paludan Müllersvej 11 / Carl Bernhaardsvej 12
Peter Bangs Vej 2-6
Peter Bangs Vej 165 – 175, Ålestrupvej 33
P.G. Rams Alle 64 m.fl.

A/B Pile Allé 27 

AB RO-AD Roarsvej 21-25 / Adilsvej 10
Roarsvej 14-18
Rolighedsvej 20 m.fl
Rosenørns Alle 34
Solvej 1-7, 2-4 / Smallegade 42 / Howitzvej
A/B Smallegade 38 BCD
AB Steenwinkelsvej 5 og 5A
E/F Steenwinkelvej 14
E/F Thorvaldsensvej 19 - 21
Tårnborgvej 14-16 jan 93
EF Vesterbrogade 178-180


København Ø
AAB afd. 21, Christiansmindevej 2-24, Østerbrogade 119, Strynøgade 10,
Fanøgade 12
A/B Hjørringgade/ Hjørringgade 17. m.fl.
Bryggervangen 1-3 / Australiensvej
Classensgade 11
Classensgade 38 / Sønderborggade 3
Classensgade 46 m.fl.
Datagården, Tagensvej
A/B Drejøgade 4-6

Egmont Kollegiet

Garvergården
Grenågade 6
A/B Grenågade 3
Fåborggade 11-13
Gl. Kalkbrænderivej 30-32
Haraldsgade 78-110
Haraldsgade 62+64
Hesseløgade 43-57 / Vennemindevej
Hjørringgade 16 m.fl.

E/F Kastelsvej 9
Landskronagade 43-45
Landskronagade 60 / Helsingborggade 2-4
Livjægergade 33-35
Lipkesgade 2

EF Lyneborg, Strandvej 16E, 18 og 20 A-C, Solvænget 1-5

Lyngbyvej 5
Løgstørgade 27-31
A/B Ndr. Frihavnsgade 73
Nygårdsvej 8-10
Nygårdsvej 56 m.fl.
Næstvedgade 20-24
Odensegade 16 m.fl.
Præstøgade 10 m.fl
Randersgade 17-19
Rymarksvænget, F.S.B
Sct. Kjelds Hus: Nygårdsvej 58 m.fl.
Silkeborggade 29-31
A/B Slagelsesgade, Slagelsesgade 3

Sortedams Dosseringen 59 A-K
Sortedamshus: Sortedam Dossering 65 A-B

Sortedamskolen
A/B Strandboulevarden 72-78
AB Svanemøllebo, Østerbrogade 228 m.fl.
Svendborggade12 m.fl.
A/B Teglgården: Teglgårdsvej 26-28/Oliemøllegade 1/ Bryggergade 2
Tåsingegade 20-22 / Fanøgade 1-3 / Masnedøgade 16-18
A/B Vangegaarden: Rovsingsg. 1 / Lyngbyvej 83-93 / Borthigsgade 2
Vennemindehaven – Vejrøgade 1/Langøgade 2-14/Jagtvej 193-195
A/B Willemoesgade 75 / Aggersborggade 8
A/B Willemoesgade 26-30
AB Øbrocenteret
Østerbrogade 78-80 / Ndr. Frihavnsgade 3-5
Østerbrogade 21-23 / Ryesgade 126

EF Østerbrogade 33-35
EF Østerbrogade 43-45
Østerbrogade 37-39
Østerbrogade 46
Øster Fælled Torv 1 (Miljøstation) v/Borgmester Jensens Alle
Østergården

Øster Palæ

Øster Søgade 96
Øster Søgade - Zinnsgade
Øster Søgade 104
Århusgade 36
Århusgade 85-87

København N
A/B Borupgaard: Borups Alle 6 m.fl. juni 93
A/B Borupgaard: Borups Alle 6 m.fl. (kældervinduer)
A/B Lersøgård: Mimersgade 5 m.fl. juni 93
A/B Ahornbo: Borups Alle 3 / Hornbækgade 1-5
Baldersgade 72-74
Birkegade 4-6
Birkegade 8-10, Egegade 7
Blågårdsgade 2
Blågårdgade 4
Borups Alle 133-135 m.fl.
Elmegade 27-29 / Guldborggade 1
A/B Esromhus: Hillerødgade / Esromgade / Asminderødgade
A/B Falken: Hillerødgade / Lundtoftegade / Asminderødgade 1
Falkevej / Svanevej
Falstersvej / Guldborgvej
A/B Fasanen: Ndr. Fasanvej 255-261
Florensgade 7 m.fl.
Fælledvej 7

AB Gartnergade 9
Griffenfeldsgade 37 A-b-C, 39 A B C
Guldbergsplads 2-4/Tibirkegade 13-21/ Fensmarksgade 40-46/Guldbergsgade 84-96
Guldborggade 3
A/B Haraldshus: Haraldsgade 18-42
Heinesgade 6
Heinesgade 1-3 / Nørrebrogade 163
Holger Danskesvej 2 / Falkoner Alle
Husumgade 14-16
Husumgade 20-22
Husumgade 19-21
Husumgade 27-29
Husumgade 49-51 / Stefansgade 35
Jagtvej 3-5
Jagtvej 9-11, Borups Alle 1
E/F Jagtvej 55-57, Julius Bloms Gade 2
Kollegiegården
Kronborggade 14-16
E/F Laurids Skausgade 7-11
A/B Lersøgård: Mimersgade 5 m.fl. juni 93
Ndr. Fasanvej 20-22
Ndr. Fasanvej 247 m.fl.
Ndr. Fasanvej 250-252

EF Nørrebrogade 1
Nørrebrogade 44 m.fl.
Nørrebrogade 160-162
Nørrebrogade 185

Peter Fabersgade 5-19

Peblinge Dossering 6

AB Peblinge Dossering 24

E/F Peblinge Dossering 32-32A

Peblinge Dossering 44
Refnæsgård I: Fenmarksgade 34-38 m.fl.
Ryesgade 9
Ryesgade 72-74
Sct. Hansgade 25
Sixtusvej 18
Sortedam Dossering 41 A-D og 43
E/F Tagensvænge: Rådmandsgade 40 C - 40 D / Tagensvej 47

AB Thorsgade 53, 55, 57 og Dagnmarsgade 2

Thorsgade 101
A/B Vølundsgade 7-13
Ydonsgade 15
A/B Ægirsgade 12
Ægirsgade 51-53
Ørnevej / Mågevej
Ågade 110- Jagtvej 2
Ågade 108

København S
A/B 537 Alhambra/Amagerbrogade 221 - 223
A/B Haabet, Amagerbrogade 4 – 16 m.fl.
A/B Vennehøj, Englandsvej 60-82
Amagerbrogade 72 / Dagøgade 1 / Liflandsgade 2
Amagerbrogade 103 / Tyrolsgade 1
Anagerbrogade 98
Amager Boulevard / Under Elmene 2 m.fl.
Backersvej 84-92
Bremensgade 20 m.fl.
Bremensgade 64 / Hessensgade m.fl.
Bremergården: Bremensgade 7 m.fl.
Cypernhus, Cypernvej 29
E/F Dalføret: Dalføret 7-17 / Peder Lykkesvej 54-58 / Englandsvej 40-44

EF Elmebo

E/F Elmegården: Amagerbrogade 28 / Hollænderdybet 2-6 / Æblestien 1-3 /
E/F Gertsvej 7-15
E/F Jansvej 1-3
E/F Lindegaarden, Amagerfælledvej 11-13, Ved Linden 4 & Ved Amagerport 12
E/F Åbo, Amagerfælledvej 15
Under Elmene 16-18 / Amager Boulevard 132-134
Englandsvej 60-82
Engvej 164-170, 180-186
Eriksgården: Bremensgade 1 / Holmbladsgade m.fl.
Finlandshus: Amager Fælledvej 45 m.fl. Gårdsiden
Finlandshus: Amager Fælledvej 45 m.fl./ Gadeside
Finlandshus: Finlandsgade 31-33, Hollænderdybet 37, Amager
A/B Fredens Mølle: Skånegade 7-11 m.fl.
Fælledgården, F.S.B
Fælledvej 43-47
Gertsvej 7-15
E/F Gimles Alle 2A og 2B
Grækenlandsvej 20/Parmagade 25-31, Dan-Ejendomme
Haraldsborg: Islands Brygge 15-19 / Reykjaviksgade 26-28 / Njalsgade 1
Hollænderdybet 14-16
Holmbladsgade 15 / Jentelandsvej
A/B Hveensvej 1, 1A, 3
Hveensvej 6-12
Håbet/ Amagerbrogade 4-16/Ved Linden 5-13/ Ved Amagerport 1-3/Svinget 2
Islands Brygge 3-5
Islandshus: Gunløgsgade 20-22 / Bergthorasgde 15
Isefjordsgade 6 / Egilsgade 20 (Tagudskiftning)
Italiensvej 30
Karré Leif: Artellerivej / Halfdansgade / Bergthorasgade
Kastrupvej 71-73/Korfuvej 1
Kastrupvej 113-117 - Soldalen
Keplersgade 4-6
Krimsvej 5
Lergravsvej 57-63
Livornoparken, KAB
Lillegrund, Bredegrund
Lombardigade 4
E/F Lemnoshus: Kastrupvej 83 / Lemnosvej 1-3B

A/B Lykkehøj

EAS Lærdalsgade 4-6A-B
Moselgade 2 m.fl.
A/B Ndr. Røsevej 3.
Polensgade 5 A - B - C
Sigbrits Alle 15
Soldalen / Kastrupvej 113 – 117/Syriensvej
A/B Sundbyhave: Elbagade 45-67 / Maltagade 3 A-B, 5-13
A/B Sønderport: Amager Boulevard 127-133, Amagerbrogade 18-26,Svinget 1-3
Thorshavnsgade 4 - 10
Tyrolsgade 3-5 / Drogdensgade 10

Tårnbyparken

Uplandsgade 36 A-B
Under Elmene 8-12
Ungarnsgade 27-29 m.fl.
Ved Kløvermarken 1-5 / St. Møllevej 3
AB Vennehøj
AB Vølundsgade 7 - 13
Øresundsvej 16 m.fl.

København NV
A/B Utterslev Torv
Bispebjerg Hospital, Boliger

Bjarkeshus, Bjarkesvej 6/Aksel Møllers Have 32
Emdrupvej 159-177 / Guldstjernevej 1-3 / Pragtstjernevej 21-29
Frederikssundvej 39
Frederikssundsvej 67-69 / Stærevej 2-10
Glentevej 61-65 / Vibevej 26
Hvalsøvej / Frederikssundvej
Kastanjebo: Tuborgvej 241-247 / Tagensvej 198 A-E / Charlotte Muncksvej19-35 / Landsdommervej 1-5 / Lygten 61-65

Lygten 2A

A/B Mønten

Mågevej 8-18 / Musvågevej 72-84 / Ørnevej 54-58

Nattergalevej 22-30

Rentemestervej 25, 1. sal

A/B Stenhuggergården

Svanevej 20 m.fl.
A/B Tagensbo: Tagensvej 165-169
Tagensvej 196 A-E / Charlotte Muncksvej 1-17
Teklavej 15 m. fl.
A/B Tranen: Frederikssundsvej 35 / Tranevej 1-1A
Uglevej 17-23 / Ørnevej 80-02

København SV

E/F Askholm

Damagervej 3-7
P.Knudsensvej 16
Stubmøllevej 14-16
Stubmøllevej 18-20-22
Stradellasvej 2-28
Stradellasvej 30-34
Tartinisvej 2-28
Tartinisvej 30-34

Valby
Boganigården: Lyshøjgårdsvej 73-77 / Scharlingsvej 12-24 / Lyshøjs Alle 24-28/Thyregodsvej 13-21.
E/F Brøndkilde: Brøndkærvej 9-15 / Bykildevej 7-9
Dr. Ingrids Plejehjem: Carl Jacobsensvej 6A
Engdraget 29
”Folehaven”: Gl. Køge Landevej / Folehaven / Kirsebærhaven / Frugthaven /
Vinhaven / Druehaven / Urtehaven
Folehaven 135
Gåsebækvej 1-3 / Valby Langgade 114
A/B Kjeldsbogård, Kjeldsgårdsvej 20
Kjeldsgårdsvej 19-21 / Vigerslev Alle 7-11
AB Landlystvej 16-20

Lykkebo skole
Mosedalsvej 15

A/B Mosegaarden
Ramsingvej 28B

AB Remisen
Rosenholms Alle 20-22
A/B Rughaven, Rughavevej 5 – 7/Mellemtoftevej 12
Sdr. Fasanvej 95-99 / Valby Langgade 38
Sdr. Fasanvej 93
Sjælør Boulevard 71-89 / Carl Jacobsensvej 2A - 4E
Sjælør Boulevard 91-131
A/B Solbjerg: Roskildevej 44, 44A og 44B
Toftegårds Allé 12-14 / Mølle Allé 18
Toftegårds Allé 19-21/ Mølle Allé 17-19
A/B Trekronerhus: Molbechsvej 17-21 / Vigerslev Allé 32-36
Vigerslevvej 328-344
Vigerslevvej 235
Vigerslevvej 150
Vigerslevvej 54-56
Vigerslevvej 1-7/Nakskovvej

Vintappervænget
Valby Langgade 36

Valby Tingsted 7
Ålstruphus/ Peter Bangsvej 165-175/Ålestrupvej 33

Glostrup

A/B Birkeskoven ejd. nr. 107-77 

Dalvangsvej 65 – 87
Granskoven afd. 30 + Gadager afd. 31, Glostrup Boligselskab

Hovedvejen 114-116

KAS Glostrup

A/B Magnoliavej
Stadionhave
Tranemosegård/Tranehaven afd. 5

Brøndby
K/S Sdr. Ringvej 35

Rødovre
Akkersvænge: Rødovrevej 84 A-F & 26 A-F
Bybjerget: Valhøjs Alle 43-115
Bybjerget, fritidscenter + børneinstitutioner
Brunevang 25-97 og 32-70

Børneinstitution Æblehaven

Islevtoften: Rødovrevej 329A-335D, Juelsmindevej 91-199, Fortvej 6A-36D
Islevvænge: Tårnvej 409-525, Fortvej 110-190, Lille Fortvej 50-108,
Knudsbøllevej 27-101/56-102
Islevtoften: Rødovrevej 329A-335D, Juelsmindevej 91-199, Fortvej 6A–36D,
Islevvænge (Inretn. Beboer lokaler) Tårnvej 475 A
Kærbyvej 1-49.
Rødovrevej 84 A – F, 86 A - F
Rødgaer Allé 32-42
Rødgaer Allé 40-42
Sibeliusparken, afd. 1 - RAB
Tjørneparken, Rådman Billevej/Hvidsværmervej
Tårnvej 1-27
Voldumparken: Voldumvej 9-17, Rødovrevej 126-132

 

Albertslund

Albertslund Stadion


Taastrup

Nørreby

Nørreholmen: Parkvej 239
Parkvej 30 m.fl.
EF Parkvej 137-153
Parkvej 155-259

E/F Rønnevangshusene
Teknologisk Institut: Gregersvej

Østerby fælleshus
Østerby, Østerby Allé

Ishøj
Vejledalen 64 m.fl.

Hvidovre

A/B Blinka, Toft Sørensens vænget 1-11

Egevolden afd. 049

A/B Hvidovrehjørnet, Vigerslev Allé 398-406

E/F Hvidovrevang : Næsborgvej 10-88

Hvidovrevej 28 m.fl.
Hvidovrevej 282-292

AB Hvidovrevej 257A+B, Strøbyvej 1-3
Kløverprisvej Roed Sørensen

Svendebjerggård

Sydholmen 10
Søbyvej 40 - 84

 

Greve
Askerød: Gærdehuset nr. 7
Bocenter Hedelund
Lundemosen 40

 

Solrød Stand

Solrød Ældreboligselskab


Brønshøj

Bellahøj III

Brønshøj Kirkevej 3-5
Brønshøjgårdsvej 9-15
Brønshøjgårdsvej 17-23
Degnemose Alle 20-22
Fr. sundsvej 179 m.fl, Elmelundevej 1 m.fl., Rytterskolevej 8 m.fl.
Havdrupvej 36
Havdrupvej 23-29 / Lejrevej

A/B Hirsebo
Husumtoften: Frederikssundsvej 302-310

Kagshusene, blok K & L

Ruten 14, Tingbjerg.1.sal
Skansebjerg 2-12 / Frederikssundsvej 125 B
Ved Bellahøj 2 og 4/Frederikssundvej 123

Vanløse
A/B Ålekistevej 184-190
Bangsbovej 67 B (tagudskiftning m.v.)
Byhøjen 2 - 34

Dalhusene

E/F Grøndalsparkvejens Haveby III
Grønnehøj
Grøndalsparkvejens Haveby
E/F Guldagervej 2-4
E/F Himmerlandsgården
Holsteinsborgvej 28-30-32-34
Hyltebjerg Alle 48-50 A og B
Hyltebjerg Alle 43-45 / Hanebred 15-17
Jernbane Alle 48-50 / Vanløse Alle

AB Kastanien

Kastanie Alle 15 m.fl.
Klingseyvej / Grønnehøj
Lundgærdet 13-15
Linde Allé 34 (Vanløse Privatskole)
Lønstrupgaard/Vanløse Byvej 9-31, Klitmøllervej 11-67

Sallingvej 22-24/Limfjordsvej 40-41

51-106 Tritronerne

Tustrupvej 2-4 / Katrinedalsvej 48
Tustrupvej 6-10
Tryggevældevej 1 m.fl.
Vanløse Byvej 9 – 31/Klitmøllervej 11 - 63
A/B Vanløse Port: Grøndals Parkvej / Jernbane Alle
Ålekistevej 145-147 / Vanløse Byvej 2
Ålekistevej 215

Herlev
Mørkhøjvej 155-217
Kærlundevej 36-44

Rundyssen 2-6

Torvegård, Ejsingvej 2 m.fl
Torveparken: Rytbjerg Allé 35-79 / Ottingvej 1-127, 2-70 / Nissumvej 1-81 / Åstedvej 1-77 / Debelvej 1-31 / Ilbjerg Allé 26-46 / Mørkhøjvej 155-217

Vestergaarden II


Skovlunde
Lilletoften 2-64 & 25-75
Literbuen 6-10

Ballerup
EF Ballerupbo
Dalvænget - Abildgårdsvænget 26
Egebjerghaven 82
Lindebo: Langekærsvej 23-51, Linde Allé 46-60, Langekærsvej 26-28, Lerbjergvej 17-19, Linde Allé 53.

Kastrup
Amager Landevej 48 m.fl.
E/F Guldblommevej 17
Skottegården: Hyben Alle 44-110 / Skottegården 1-79 +12-50 /
Kastrupvej 248-266.
Tårnby Torv 2-38 / Glamsbjergvej 1 A-B og 3 A-B.
Tårnby Torv nr. 40

Vægterparken

Lyngby

A/B Baunehøjvej 5-9

Borreparken, afdeling 8
AB Grønnehøj
AAB afd. 39 (Hjortekær): Bjælkevangen, Højløkken, Kærparkn,Vejporten.
Borreparken, afd. 8 Borreparken 1-53, Borremosen 2-36
Carlshøj C
Kærparkn, Vejporten
Hvidegårdsparken 69 A
E/F Nybrohave: Buddingevej 72 A-I
Lyngby Hovedgade 95 m.fl.

AB Lyngbyhus, Klampenborgvej 235-241
Lyngbyvej 64

Lyngparken 1, Lyngparken 2-64, Lyngparken 1-77, Gammelmosevej 109-121
Lundtoftevej 51, 55, 57 og 59
Skelhøjvej 2-16
Toftegærdet 18
Ulrikkenborg Plads 10 A-E / Engelsborgvej 2-12

Vintappervænget 

Gentofte
Brogårdsvej 60

Skovmosevej 10
Vangede Bygade 46-50

Virum
Cedervænget 27-33
Dahliahaven 91 v/DAB
Frederiksdalsvej 80 A-E
Fursølund 18 (ombygning)
I. H. Mundtsvej 11- 23

E/F Skovgærdet 8-12

Virum Stationsvej 107-109-123, DAB

Holte
Øverød Park

Nærum

Egebækhus

Nærumvænge, butikstorv
Nærumvænge

Søborg
Buddinge Hovedgade / Steengårds Alle
Budddinge Hovedgade 126
E/F Buddingevej 180

Høje Søborg Øst

Høje Søborg II

Kallerupgård: Maglegårds Alle 65 m. fl.

Kildeparken 3
Marielyst: Frødings Allé 41-55, 40-58 / Gustav Wieds Vej 1-57, 8-26, 50-70/Gladsaxevej 130, 132-136, 140-194 / Nordahl Griegs Vej 1-47, 2-104/Søborg Parkalle 166-212 / Rundgården 1-29, 2-40
Søborg Hovedgade 126
Søborg Huse Park 1 m.fl.
Tinghøjvej 26A-35B


Dyssegård

E/F Nordre Munkegård

AB Plantevej 29-39

Bagsværd
Bagsværddal 2-6
E/F Bagsværd Torv Syd: Bindeledet 8-16 / Aldershvilevej
Bindeledet 27 m.fl.
Hyrdeparken, Kidhøj 1-83 og 2-60, Sæbjørnsvej 20-50 Krogshøjvej 53B-55 Søndergård Park
Topdanmark Ejendom A/S, Novo Nordisk, Krogshøjvej 53B-55

Hellerup

Aurehøjvej 2-4

Callisensvej: Strandvejen 145-147/Callisensvej 2-8
Gl. Vartovvej 27-29
Hellerupvej 2 B
Høegsmindeparken

Rygårds Allé 45

Rådhusvej 10

E/F Solgården

Strandagervej 1-3 m.fl.
Strandvejen 132
Strandvejen 134
Strandvejen 145-147 / Callisensvej 2-8
Tranegårdsvej 4-6
Tuborgvej 44-48, Estersvej
Gl. Vartorvvej 27

Charlottenlund
Annettevej 5, 5A og 5B
Ejd. Th. Knudsen, Ordrupvej/Skovgårdsvej
E/F Charlottenlundsvej 2 A - C
Enighedsvej 10
Hyldegårdsvej 14 m.fl.
Jægersborg Alle 17
Jægersborg Alle / Jens Løvsvej 1-3
Ole Bruunsvej 3
Ordrupvej 45 - 47
Ordrupvej 69 / 69A
Ordruptorv, ejendom nr. 69.572
Rådhusgården, Rådhusvej 1 - 9

Klampenborg
Strandvejen 399 A (ombygning)

Vedbæk
Vedbæk Strandvej 419

Hørsholm
Skovkanten 2-98 + 100-196
Gl. Hovedgade 9
AB Ved Møllen

Kokkedal
Holmegårdsparken 1-5 & 21-25
Skovengen 2C

Nivå
AB Poppelhøj II

Helsingør
AB Røntoften, afdeling 1
Gurrevej 42

Humlebæk
E/F Teglværksparken - Teglgårdsvej 349-383

Hillerød
Kongevænget 2/Toldkarlevej 179
Østergade 6 A-B

Allerød
Rådhusvej 3

Fredensborg
Dannevang 162-290

Endrupskolen, bygning 3

Lundegården

Rosenvænget 21-43

Farum
Frederiksborgvænget, Lejerbo Afd. 45
Marie Kruses Skole
E/F Solvang: Farum Hovedgade 80 C-D & 82 A-H

 

Frederikssund
Skyllebakke havn

 

Jægerspris
AB Fyrreparken: Fyrreparken 21.

Veksø
Korshøj 301-329

Roskilde

Bakkegården, Køgevej 37A-49B

Blågårdsstræde / Skomagergade

Erhvervskollegiet, Bakkesvinget 69-91

Havslunde 1A-35D

Håndværkervej 55
Lykkegårdsvej 15

A/B Moesgården
Roskilde Universitets Center
Scanhorse

Slagteriskolen Roskilde

 

Jyllinge

Baunehøjparken


Ringsted
Hættevej 65, Mulstrup
Ringsted Politistation

 

Borup

De Røde Blokke


Glumsø
AB Søparken 3

 

Jyderup
Skovbrynet Tornved, Lejerbo

 

Køge
Køge Politistation
Stenhus Kostskole

Haslev
Nysøvænget 6-76, Terslev
Kildehøjparken



Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.